Aktualności

 

 

   Akademickie Biuro Karier WSPS w Dąbrowie Górniczej  działa na podstawie  CERTYFIKATU MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO o numerze 21955 o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia uprawniających do świadczenia usług: pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego.

 

Akademickie Biuro Karier WSPS w Dąbrowie Górniczej podjęło właśnie wyzwanie przeobrażenia się zgodnie z Państwa sugestiami i potrzebami.

Chcemy być dla realnym wsparciem. Zarówno w zakresie poszukiwań pracy/pracownika, ale również w dziedzinach nie związanych bezpośredno ze zdobyciem wymażonej posady czy najlepszego pracownika.  

Ponieważ zmieniające się warunki wymuszają elastyczność pracodawcy oraz otwartość pracownika dążymy do ciągłęgo podnoszenia jakości procesu aktywizacji, poprzez oferowanie wsparcia w zakresie poradnictwa zawodowego, ułatwiania kontaktów potencjalny pracodawca - potencjalny pracownik, korzystanie ze wsparcia psychologów, doradców zawodowych, mediatorów.

Jeśli zatem masz sugestie, jak możemy zmienić się dla Ciebie prosimy napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zespół ABK

 

 OPINIA STUDENTÓW WSPS